iOS 13 TestFlight nie zgłasza awarii, tylko feedback.json

10

Dzięki nowej funkcji iOS 13 do zgłaszania awarii w kompilacjach TestFlight, w niektórych aplikacjach mam problem, który feedback.jsonjest zgłaszany tylko bez faktycznego zgłoszenia awarii. Czy jest coś, co można włączyć?

Warto wspomnieć, że crashalitics jest włączony i nie zgłasza żadnej awarii.

Aktualizacja: więc po pewnym dochodzeniu odkryłem, że raporty bez dzienników awarii są zakończeniami systemu. W moim przypadku, gdy wyodrębniłem dzienniki urządzenia z telefonu i tak było 0xbadf000d, jednym ze znaczeń jest to, że system zakończył długi proces w tle. Wygląda na to, że zawsze tam był, ale dzięki informacjom zwrotnym Testflight na iOS13 staje się widoczny dzięki wyskakującym okienkom.

Na wat, jakoś logi z Xcode „Urządzenia i symulatory” nie są zsynchronizowane z logami bezpośrednio na telefonie.

Na wynos: W obliczu potrzeby ręcznego zasymbolizowania raportu o awarii, więc znalazłem bardzo przydatny post stacklowlow post: https://stackoverflow.com/a/45207863/3032917

David Chelidze
źródło
mam ten sam problem. ja . dostaję komunikat o awarii. ale brak dostępnych dzienników awarii.
Faris Muhammed,
1
Hej. Czy rozwiązałeś problem?
Gag Baghdasaryan

Odpowiedzi:

1

Wystąpiło takie samo zachowanie, gdy na określonym urządzeniu brakowało miejsca. Na urządzeniu pozostało mniej niż 50 MB z 30 GB pamięci.

rustylepord
źródło
0

Zmiksowałeś dziennik awarii i informację zwrotną dotyczącą TestFlight.

To, co widzisz w formacie JSON, to Crash Feedback. Jest dostępny od urządzeń z systemem iOS 13 i można go uzyskać w App Store Connect> TestFlight.

W przypadku dziennika awarii można go znaleźć w Xcode> Organizator> Awarie. Jeśli nie widzisz dzienników, pojawią się one kilka godzin później (ale upewnij się, że dSYM jest włączony podczas przesyłania archiwum do App Store Connect).

Raptor
źródło
1
Zwykle informacja zwrotna o awarii jest dostarczana z załączonym plikiem feedback.json i dziennikiem awarii. Ale szukam, dlaczego są informacje o awariach, ale nie są dołączone dzienniki awarii. Awarie, które znajdują się w Xcode> Organizator> Awarie pokazują tylko te awarie, które są takie same, co można znaleźć w informacjach zwrotnych o awariach TestFlights. Ale tylko jeśli istnieje feedback.json + dziennik awarii.
David Chelidze
0

Mam do czynienia z tym samym problemem, system kończy rozszerzenie sieci z jakiegoś powodu. I wielu użytkowników pobrało aplikację z lotu testowego i widzą domyślny alert o awarii z systemu operacyjnego. ponieważ informacje zwrotne z lotu testowego nie zawierają dzienników awarii, nie jestem w stanie zidentyfikować problemu.

Aman.Samghani
źródło