Co jest w pudełku?

23

Zauważyłem, że RPi nie ma znaczenia. Ale czy to tylko z samym komputerem? Czy są w zestawie kable, instrukcje, swag (naklejki, balony itp.)?

Kyle Macey
źródło
2
Szkoda, że ​​to nie na temat, naprawdę podoba mi się odpowiedź Joe
finnw

Odpowiedzi:

26

W USA od RS otrzymałem brązowe pudełko z Raspberry Pi w antystatycznej torbie umieszczonej między dwoma kawałkami pianki. Uwzględniono także przewodnik szybkiego startu i informację o przepisach. Element 14 wysyłany jest w mniejszym białym pudełku, również w torbie antystatycznej. W zestawie nie ma kabli ani kart SD.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Joe
źródło
12
Dołożono wszelkich starań, aby nie głosować po prostu za posiadanie dwóch z nich :)
MattJ
9

Just the Pi - bez naklejek, t-shirtów itp.

Został zaprojektowany, aby obniżyć koszty, więc byłoby trochę głupio, gdyby w ostatniej chwili zostało to złagodzone, popychając niepotrzebne kable i inne rzeczy, które zwiększają koszty wysyłki / paczki.

Z jednej strony jestem z tego bardzo zadowolony, mam tyle zasilaczy / kabli / kart SD, że nie potrzebuję więcej niepotrzebnych. Wolałbym zaoszczędzić na kosztach (i tak naprawdę chciałbym, aby więcej produktów stosowało to podejście od podstaw!)

Jeśli potrzebujesz innych rzeczy, uważam, że niektóre miejsca zaczynają oferować „paczki” kabli USB i kart SD, w przeciwnym razie wystarczy kupić je osobno - „niezbędne” rzeczy wcale nie są drogie.

berry120
źródło
8

Zamówiłem w Farnell i otrzymałem tylko płytkę w torbie ESD, zawiadomienie o zgodności EM i pokwitowanie zamówienia. Na etykiecie wysyłkowej podano również, że w środku będzie „koszulka”, ale nie było żadnej :(

Brak adaptera może być niewygodny, ale w międzyczasie możesz zasilać RPi z portu USB o dużej mocy / ładowaniu, jeśli masz go na komputerze lub zasilanym koncentratorze USB.

NIE należy jednak podłączać go do standardowego portu USB, ponieważ nie zapewni wystarczającej mocy.


źródło
Więc adapter zasilania nawet nie jest dołączony?
Kyle Macey
1
Nie. Nie jest, ale dopóki go nie dostaniesz, często możesz użyć ładowarki telefonu.
1
Standardowy port USB jest odpowiedni do zasilania Pi. Mam dwa na biurku bez problemów z portami USB komputera. Jeśli do portów USB zostaną podłączone dodatkowe urządzenia, moc będzie prawdopodobnie niewystarczająca, ale w przypadku klawiatury / myszy jest to w porządku.
popey