Czy istnieje centralny zasób pomysłów na projekt?

23

Czy istnieje akceptowana przez społeczność przestrzeń, w której ludzie przesyłają swoje ukończone projekty (na przykład mod BBC Micro Bena Hecka , SNESDev-RPi itp.)? Porady byłyby fajne, ale nie wymagane.

Dla przedsiębiorczych hakerów, którzy chcą pożyczyć pomysły od innych, którzy wykonali projekty, byłby to świetny zasób, a dla uber-maniaków fajnie byłoby pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Mogę nadal przeglądać Internet i YouTube w poszukiwaniu gotowych projektów i pomysłów na projekty, ale zastanawiałem się, czy istnieje jedno miejsce, które gromadziłoby repozytorium pomysłów na Raspberry Pi w bardziej przyjaznym formacie.

Jeśli to nie istnieje, proszę wskazać jako takie.

Zoot
źródło
1
To pytanie jest obecnie uważane za możliwe do zaakceptowania w obecnej formie i zostało ponownie otwarte. Możesz przeczytać, dlaczego w tej meta odpowiedzi .
Jivings,
1
Jak powiedział @Jivings, twoje pytanie zostało ponownie otwarte. Dziękujemy za poświęcenie czasu na jego ulepszenie. Potrzebujemy więcej użytkowników takich jak Ty, jeśli mamy zamiar ukończyć szkołę. = D
1
Najbliższe, co widziałem, to hackaday.com/category/rasberry-pi. Cóż, nie jest to Raspberry Pi.
ArchHaskeller
2
To naprawdę wydaje się czymś, co podstawa musi wziąć pod uwagę - odpowiednia biblioteka / wiki ze wszystkim, co jest oznaczone itp. Byłaby cennym zasobem.
Jon Egerton
To też raspberryprojects.com, ale wydaje się puste.
ArchHaskeller,

Odpowiedzi:

5

Mylące jest to, że wiki Raspberry Pi jest hostowane na elinux.org. Biorąc to pod uwagę, mają sekcje poświęcone projektom, przewodnikom i samouczkom, które według mnie łącznie spełniają twoje oczekiwania. Jedynym problemem jest to, że na stronie Projekty jest tylko kilkanaście projektów.

Myślę, że powinniśmy pomóc Fundacji Raspberry Pi w zwiększeniu współczynnika przyjęcia strony projektów, głośno reklamując jej istnienie.

Zobacz sekcję Projekty, przewodniki i samouczki tutaj.

Rzeczywista strona Projekty jest tutaj.

Dan B.
źródło
Myślę, że właśnie tego szukał Zoot.
Jivings
Myślę, że masz rację. To nie jest kompletne, ale myślę, że jest tak oficjalne, jak możemy w tym momencie uzyskać.
Zoot