Jaki jest najlepszy sposób na dostęp do stron flashowych DRM, takich jak Hulu lub YouTube?

12

Jaki jest najlepszy sposób na dostęp do stron DRM Flash, takich jak Hulu lub YouTube, za pomocą Raspberry?

Mam pole Neuros (Ubuntu) w tej samej sieci, która obsługuje te witryny teraz za pomocą wtyczki Flash.

jcalfee314
źródło
1
Streamer sieciowy VLC?
ArchHaskeller,
Myślę, że to kwestia architektury. Hulu pozwala płatnym abonentom korzystać z urządzeń wbudowanych. Wierzę, że Adobe raportuje, gdy jest w architekturze ARM. Innymi słowy, wątpię, czy można to teraz zrobić na Malinie. Komputer z systemem Android Mini USB i aplikacja Android o nazwie Flash Video Browser mogą działać. Jednak jeszcze tego nie próbowałem.
jcalfee314
1
Jaki masz system operacyjny? próbowałeś Raspbmc? czy OpenELEC? forum.stmlabs.com/showthread.php?tid=1404
ArchHaskeller
3
Czy są jakieś filmy z YouTube DRMd?
Alex Chamberlain,

Odpowiedzi:

3

W ciągu ostatnich kilku tygodni grałem z VLC na komputerze stacjonarnym. Teraz proszę o chwilę cierpliwości ...

VLC może odtwarzać natywnie pliki FLV i MP4, których używa Youtube. Musisz tylko znać poprawny adres URL. I od kilku lat VLC ma tę funkcję, w której można ją napisać w celu pobrania adresu URL dowolnej strony internetowej i wyodrębnienia adresów URL filmów, które następnie odtwarzane. Możesz dosłownie wziąć adres URL określonego filmu (strony), otworzyć go w VLC i domyślnie będzie on odtwarzany automatycznie.

Ale skrypt, który zawierają, aby odtworzyć całą listę filmów z YouTube, został uszkodzony. Naprawiłem to sam zeszłej nocy. Jak się okazuje, po prostu regexują adresy URL filmów ze źródła HTML. Bez DRM. Brak wymyślnego zaciemniania adresów URL w javascript. Naprawdę nie sprawdziłem Hulu, ale wyobrażam sobie, że sprawy są dość mocno zamknięte.

John O
źródło
A poprawka była?
Chris Stratton,
Parsuj plik HTML i wyodrębnij adres URL filmu. W końcu nie ma drm.
John O
1
Tylko w celach informacyjnych bezpośredni dostęp do wideo z linków flv / mp3 jest niezgodny z zasadami obowiązującymi na takich stronach jak YouTube i może być niezgodny z prawem, co jest odpowiedzią na pytanie o tego rodzaju rzeczy na forum dla jednego z nich strony. Nie twierdzę, że istnieje inny sposób na dostęp do filmów, ale przepisy prawne mają zwyczaj ignorowania prawdziwego świata.
AlanSE,
1
Nigdy nie zgodziłem się używać żadnego konkretnego klienta dla tych stron. Nie łamie żadnych obietnic. Przypuszczam, że należy uważać na prawo ... ale po tym lubię oglądać Youtube w VLC. To dość dziwne.
John O
1
Nie, zgoda oznaczałaby zgodę. Gdyby ktoś mógł po prostu wymyślić zasady dotyczące tego, co stanowi porozumienie, to mógłbym powiedzieć, że twój komentarz powyżej stanowi zgodę na bycie moim niewolnikiem przez następne 10 lat. Jeśli Youtube tego nie lubi, może włączyć opcję, w której nikt nie może oglądać, dopóki nie podpisze umowy i nie poświadczy notarialnie.
John O
1

Nie jestem pewien co do Hulu, ponieważ nie mam do niego dostępu i wiem, że DRM jest zwykle dość twardy, jednak z powodzeniem odtwarzam standardowe filmy z YouTube'a za pomocą youtube-dlpakietu i omxplayer. Możesz pobrać film w całości lub użyć --get-urlparametru, aby uzyskać podstawowy adres URL. W takim razie omxplayer powinien być w stanie go odtworzyć, ponieważ większość filmów używa formatu MP4 z H264. Niektóre filmy z YouTube używają rtmp, ale są one dość rzadkie i rtmpdump powinien działać, a omxplayer może nawet mieć wbudowane (nie pamiętam).

Adam MW
źródło