Oficjalne repozytorium MongoDB dla procesora ARM dla bazy Debian

10

Czy istnieje oficjalne repozytorium MongoDB dla Raspberry Pi

Następujący:

Masz ten problem:

W: Failed to fetch http://downloads-distro.mongodb.org/repo/debian-sysvinit/dists/dist/Release  Unable to find expected entry '10gen/binary-armhf/Packages' in Release file (Wrong sources.list entry or malformed file)

Zauważa, że ​​jest zniekształcony

Naprawiono, ale wciąż ten sam problem

Failed to fetch http://downloads-distro.mongodb.org/repo/debian-sysvinit/dists/dists/dist/10gen/binary-armhf/Packages  404  Not Found

AKTUALIZACJA # 1:

próbuję tego

UGH ... Kompilacja i instalacja zajęła 12 godzin!

Też widziałeś, jakieś opinie?

AKTUALIZACJA # 2:

Wygląda na to, że można to rozwiązać oficjalnie, ale kiedy jest więcej pytań

Głosuj na ludzi!

AKTUALIZACJA # 3

Phill Pafford
źródło
2
Powinieneś odpowiedzieć na własne pytanie. Nie ma oficjalnej wersji uzbrojenia MongoDB. Powinieneś także wyjaśnić, co rozumiesz przez „oficjalny”. Zwłaszcza, że ​​link do pracy wykonywanej przez Canonical - Moim zdaniem jedyne „oficjalne” pakiety pochodzą z MongoDB.
Steve Robillard

Odpowiedzi:

3

Nie określiłeś wymagań systemu operacyjnego, chociaż sugerujesz używanie Raspbian.

Inną opcją jest użycie ArchLinux ARM . Arch zawsze ma najnowocześniejsze dostępne oprogramowanie, świetne wsparcie dla ARM, a dla rzeczy niedostępnych w oficjalnym repozytorium , Arch User Repository.

Widzę, że patrząc na repozytorium Arch ARM, MongoDB 2.6.8 jest dostępne. A jeśli chcesz 3.0, jest on dostępny w AUR, co czyni go dość łatwym w instalacji.

(miał kilka dodatkowych linków, ale limity reputacji zabraniają włączenia więcej niż dwóch, więc będziesz musiał zrobić trochę google

znak
źródło