Jak zainstalować Deluge Client i internetowy interfejs użytkownika

9

jak zainstalować klienta zalewania z interfejsem sieciowym w Rpi (nie jest to typ serwera bezgłowego, ponieważ to wszystko, co widzę, kiedy google) mój system operacyjny to raspbian wheezy, wciąż noob tutaj :)

psyko666
źródło
Nie jestem pewien, czy rozumiesz swoje pytanie. Czy chcesz wyświetlić z interfejsu RPi internetowy interfejs użytkownika dostarczany przez serwer potopu? A może chcesz mieć serwer BT na swoim RPi, który udostępnia internetowy interfejs użytkownika, a następnie wyświetla internetowy interfejs użytkownika z innego komputera?
Morgan Courbet
nieco z tego drugiego pytania
psyko666
Wygląda na to, że psyko naprawdę potrzebuje serwera plików, aby mógł odzyskać pobrane pliki. Używam do tego samby, ponieważ pozwala mi się połączyć z Windows 7 za pomocą menedżera plików Windows. Ciasto tworzy w ten sposób świetny seedbox i serwer plików o niskiej mocy.

Odpowiedzi:

9

Możesz po prostu zainstalować potop z terminala za pomocą menedżera pakietów;

sudo apt-get install deluge

Następnie musisz uruchomić demona;

sudo service deluged start

Następnie, aby wejść w interakcję z demonem za pomocą interfejsu internetowego, musisz go uruchomić;

sudo service deluge-web start

Następnie przejdź do https://localhost:8112. Hasło powinno być deluge.

Jivings
źródło
przepraszam za to, że pytanie i tak nie jest zrozumiałe, być może odpowiedziałeś na moje pytanie, jednak inne pytanie, jak mogę przenieść ustawienia i torrenty do mojego lokalnego potopu (mojego komputera), w skrócie, jak chciałbym zobaczyć moje torrenty na moim komputerze, podczas gdy moje Pobieranie RPi
psyko666
przy okazji doskonała odpowiedź bardzo prosta i zrozumiała
psyko666
Możesz użyć dowolnego klienta, aby wyświetlić tego demona potopu. Przejdź do miejsca, w https://address:8112którym addressznajduje się adres IP Pi w sieci.
Jivings
chodzi mi nie o przeglądarkę, ale o lokalną formę zgłoszenia Potopu. tzn. „C: /Apps/Deluge/Deluge.exe”
psyko666,
Nie, o ile wiem. Możesz to zrobić za pomocą Transmission (inny klient torrent). Co jest złego w korzystaniu z przeglądarki?
Jivings
0

krótka odpowiedź: jeśli masz rujnującego klienta na swoim komputerze .. wyłącz tryb klasyczny, jeśli potop działa poprawnie na twoim pi, zobaczysz go jako opcję, u = możesz następnie połączyć go w ten sposób .. możesz muszę włączyć opcję zezwalania na zdalne połączenie dla deaom przez sieć w pierwszej kolejności

użytkownik16309
źródło